Turkcell Ampute Milli Takımın Hikayesini Anlatıyor

Turkcell, Türkiye Milli Takımları ile olan sponsorluk çalışmaları sayesinde bu alanda her zaman göz önünde olmayı başarmış nadir markalardan bir tanesi. Sporun her alanında sponsorluk çalışmaları olan Turkcell'in bu alandaki yatırımları ve desteği sayesinde Türk sporcular birçok başarıya da imza atmış durumda.

2017 Ampüte Avrupa Futbol Şampiyonası'nda gelen başarı da Turkcell'in attığı doğru adımları kanıtlar nitelikte. Sosyal medya sıklıkla paylaşılan ve bir milli sporcunun koltuk değnekleriyle verdiği sevinç pozu markanın toplum üzerindeki algısını bir anda üst düzey bir olumluluğa çevirmiş durumda.

Turkcell o karenin ardından hızlıca harekete geçerek bu olumlu algıyı sürdürecek videoya imza attı. Videoda milli takımın başarı hikayesinin ardındaki kahramanlar bu başarıyı anlatıyor. Duygusal yoğunluğu oldukça yüksek olan bu film ile Turkcell hem toplum üzerindeki olumlu görüşleri bir kat daha artırırken hem de başarının mimarlarını bir kez daha onurlandırıyor.

[videopress 5qOiNB1v]

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir