Trendyolmilla yeni uygulamasını Hadise ile tanıttı

Trendyolmilla, “Kendini Yansıt” mottosuyla erişilebilir fiyatlı koleksiyonlarını kullanıcılarla buluşturduğu yeni uygulamasını, Hadise ile çektiği reklam filmiyle tanıttı.

Trendyolmilla’nın farklı tarzların buluşma noktası olma özelliğinden yola çıkan reklam filminde Trendyolmilla, Trendyol Man, Trendyol Curve, Trendyol Modest ve Edit by Trendyol markalarının karakteristik özelliklerini temsil eden oyuncular yer alıyor. Hadise, Trendyolmilla ile herkesi kendi tarzını yansıtmaya çağırıyor.  

Farklı tarzlar, erişilebilir fiyatlar
Trendyolmilla, erişilebilir fiyatlarla kullanıcıları en son moda ürünlerle buluşturuyor. Trendyolmilla uygulaması ile tek tıkla en yeni ürünler, özel konsept koleksiyonlar, en popüler kategoriler kolaylıkla incelenebiliyor. Kampanyalı ürünler, özel fiyatlar ve son fırsatlar ile herkes, tarzını yansıtacak ürünlere avantajlı önerilerle ulaşabiliyor. Trendyolmilla, influencer iş birliklerine yer verdiği uygulama içi videolarla da herkesi farklı kombin fikirleri ile buluşturuyor. 

Trendyolmilla 1- 15 Mayıs tarihleri arasında platformdan ilk kez alışveriş yapacaklara özel kampanyası ile de 750 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılara 100 TL indirim ve ücretsiz kargo imkânı sunuyor.

“Made in Türkiye” imzalı ürünler
Yerli ürünleri ve üreticileri destekleyerek yurt dışına ulaştıran, kadın girişimciliğini ve istihdamını güçlendirmeye katkı sağlayan Trendyol, bu anlayışını Trendyolmilla’ya da taşıyor. Trendyolmilla uygulaması Google Play ve Apple Store uygulama mağazalarından kolaylıkla mobil cihazlara indirilebiliyor.

Künye

Reklamveren: Trendyolmilla

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Reklam Ajansı: Havas İstanbul

CCO: Volkan Dalkılıç

Kreatif Direktör: Eray Hökelek

Kreatif Ekip Liderleri: Hüseyin Gündüz, Gizem Arlı Sirkeci 

Kreatif Ekip: Semih Talha Türk, Muhammet Avşar, Arda Tokatlıoğlu

Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar

Ajans Prodüksiyon Direktörü: Sıla Salgın

Ajans Prodüktörü: İdil Yalçınöz

Müşteri İlişkileri Direktörü: Yağmur Erengül

Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya

Marka Ekibi: Ceren Doğaner, Meleknaz Uysal

Stratejik Planlama: Oğulcan Türe

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Elif Kalkan

Görüntü Yönetmeni: Firar Güney Kayran

Post Prodüksiyon: Post Garden

Fotoğraf: Emre Ünal- PPR İstanbul

Müzik Düzenleme: FFW 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir