Trendyol’un yeni reklam filminde Tarkan yine başrolde

Trendyol'un yeni reklam filmi yayında.

Trendyol, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle yürüttüğü Yarının Köyleri projesiyle yerel ekonomiye ve sosyal kalkınmaya sunduğu desteği, yeni Yarının Köyleri reklam filminde duygusal ve umutlu bir tonla hatırlatıyor.

Lansman filminde olduğu gibi yine Tarkan’ın başrolünde yer aldığı reklam, projenin yarattığı olanaklarla köyde hayatın nasıl değiştiğini anlatıyor. Trendyol ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğinde yürütülen Yarının Köyleri projesi ile açılan ilk dijital merkezinin bulunduğu Adana Kürkçüler Köyü’nde çekilen filmde, hayallerin gerçeğe dönüştüğü söylemi vurgulanıyor. Akıllı tarım uygulamalarından faydalanan çiftçiler, robotik ve kodlama eğitimi alan çocuklar, ürünlerinin fotoğrafını çeken köylü kadınlar, Tarkan’la birlikte reklamın ana mesajını iletiyor.

Tarkan, reklam filminde rol aldığı projeyi ilk günden beri büyük bir ilgiyle yakından takip ettiğini belirterek şunları söyledi: “Yarının Köyleri projesinin bir parçası olmaktan ve aradan geçen zamanda yaratılan etkiyi görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sosyal duyarlılığı yüksek bir marka olarak Trendyol’un köylere kurduğu dijital köprülerin kırsal kalkınma adına önemli bir şans olduğunu düşünüyorum. Bu topraklarda büyüyen bir marka olarak sanattan sivil toplumun desteklenmesine her alanda ülkesine faydalı olmaya çalışan Trendyol, bu projeyle de geleceğe dair umutlarımızı yeşertiyor. Yeni reklam filmimizle bu umudu tüm Türkiye’nin kalbinde hissedeceğini biliyorum.”

Reklam Ajansı: Havas İstanbul

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir