Trendyol’dan "kapıdan iade" kolaylığı

Trendyol’un, müşterilerinin ürün iadelerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirmeleri için devreye aldığı "kapıdan iade" hizmeti 78 ilde kullanımda.

Trendyol, müşterilerinin alışverişlerini daha keyifli hale getirmek için hayata geçirdiği uygulamalara bir yenisini ekledi.

Özellikle kargo şubelerine uzak mesafede olan müşterilerinin iade konusunda daha hızlı hareket edebilmelerini hedefleyen Trendyol’un, devreye aldığı "kapıdan iade" hizmeti 78 ilde kullanıma sunuldu. Aralık ayında Trendyol müşterilerinin gerçekleştirdiği tüm iadelerin yüzde 25’i ücretsiz kapıdan iade hizmeti kullanılarak gerçekleştirildi.

Randevu gününü müşteriler belirliyor
Trendyol müşterileri kapıdan iade hizmeti ile ürünün teslim alınmasını istediği günü seçebiliyor. Müşteriler, iade kodunu aldıktan sonra seçtiği randevu gününü uygulama üzerinden güncelleyebiliyor. Müşteriler iadesini kuryeye teslim ederken, iade kodu ya da yeni bir özellik olan iade barkodunu göstererek işlemi tamamlayabiliyor. Kuryeler, randevu günü müşteriyi adreste bulamazsa, ardından gelen ilk iş günü tekrar adresi ziyaret ediyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir