Tomya'ya yeni genel müdür yardımcısı

Tomya Kripto Para Borsası'nın yeni genel müdür yardımcısı belli oldu.

Finans sektörünün deneyimli isimlerinden Ece Pulaş, Tomya Kripto Para Borsası’nın 7 Temmuz itibarıyla Genel Müdür Yardımcılığını üstlendi. 

Marmara Üniversitesi’nin Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Ece Pulaş, 2006 yılında başladığı kariyerinde, sermaye piyasalarına aracılık eden Turkish Yatırım ve Işık Menkul Değerler'de görev aldı. Satış Müdürü, CFO ve Genel Müdür Yardımcısı gibi önemli pozisyonlarda bulunan Pulaş, Finans sektörünün yanı sıra, Türkiye ve dünya borsaları, forex borsası ve kripto para borsalarında fon yönetimi alanında görev yaptı. 

Uzun yıllar finans sektöründe hizmet veren Ece Pulaş, aynı zamanda Bloomberg HT, CNN Türk ve TV100 gibi kanallarda yorumculuk yaptı. Hem kendi programını sunan hem de finans yorumculuğu yapan Ece Pulaş, Ekonomist, Global, Para gibi dergilerde köşe yazılarıyla yer aldı. 2016 yılında İtalya ve Balkanlarda kripto para madenciliği üzerine merkezler açan Ece Pulaş, kripto para şirketlerine uluslararası düzeyde danışmanlık hizmeti verdi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir