TOGG'un mobil uygulaması 'Trumore' tanıtıldı

Geçen Kasım ayında Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otomobili Togg'un mobil uygulaması Trumore tanıtıldı.

Togg, mobil cihazlarda kullanılacak olan yeni markası Trumore uygulamasını duyurdu. Trumore uygulamasını indiren kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve iş birlikleriyle sürekli gelişen bir platform olarak tasarlanan Trumore, kişiselleştirilmiş, akıllı, empatik ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak. Togg, temelde işbirlikleri ve pek çok farklı özelliğiyle bir platform olarak konumladığı mobil uygulaması Trumore ile ulaşım ve cüzdan başta olmak üzere farklı servislerle kullanıcılarına hizmet verecek.

Togg'un, mobil uygulaması ile fintech (finansal teknoloji), insurtech (sigorta teknolojileri), blokzinciri, IoT, yapay zekâ gibi yeni nesil teknolojilerle kişiselleştirilmiş ve kullanıcı odaklı bir deneyim sunmayı hedeflediği belirtildi. Togg, veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen platformunu ‘kullanıcı empati platformu’ olarak tanımlıyor.

Togg Trumore ile altyapıda gelecek detaylar Kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir platform olarak lanse edilen Trumore, veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen altyapısıyla dikkat çekiyor.Platformun alt başlıklarıyla gelen diğer uygulamalar şöyle:

“Earn.more”
Kullanıcıya kazandıran hizmetleri kapsayan “Earn.more” işlevi, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerini içeriyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile araç içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün olacak. Dijital varlık yönetimi altında da çeşitli ödül programları (Puan, NFT’ler gibi), dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Earn.more’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması da dikkat çekiyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğa özel oluşturulan bir dijital magnetin, kullanıcı envanterine aktarımı buradaki ilk detay. Go.more uygulamasının verileri ile dijital sanatçıların çalışmaları birleştirilerek ortaya çıkarılan dijital sanat eserleri, kullanıcının ulaşacağı noktaya özel olduğu için klasik buzdolabı magnetini andıran ama tamamen yolculuk deneyimine özel oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor. 

“Go.more”
Kullanıcıyı gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler ise “Go.more” bölümü ile geliyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri gibi hizmetler kullanıcıların bu çerçevede değerlendirebilecekleri arasında. Uygulama içindeki tasarruf hesaplayıcı da öne çıkan bölümler arasında. Burada yol ücreti hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama gibi servislerden yararlanmak mümkün oluyor. “Play.more ” Kullanıcıyı eğlendiren, gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri bu ekosistemin Play.more çatısı altında karşımıza çıkıyor. Akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları Play.more servislerini oluştaracak. Togg, ‘Dijital Art Mode’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji’, ‘Doğu-Batı’, ‘Akıl-Kalp’, ‘Birlik-Çokluk’ ve ‘Bugün-Yarın’ kavramlarını kullanıcıya deneyimletiyor. Kullanıcılar akıllı cihaz ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse de evlerindeki TV’lerde ya da dijital ekranlarında yansıtabilecek.

“Play.more ”
Kullanıcıyı eğlendiren, gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri bu ekosistemin Play.more çatısı altında karşımıza çıkıyor. Akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları Play.more servislerini oluştaracak. Togg, ‘Dijital Art Mode’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji’, ‘Doğu-Batı’, ‘Akıl-Kalp’, ‘Birlik-Çokluk’ ve ‘Bugün-Yarın’ kavramlarını kullanıcıya deneyimletiyor. Kullanıcılar akıllı cihaz ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse de evlerindeki TV’lerde ya da dijital ekranlarında yansıtabilecek. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir