THY'den 23 Nisan'a Özel Ay-Yıldız Rotalı Uçuş

Bildiğiniz gibi, bugün 23 Nisan'ın ya da bir diğer deyişle Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü. Pek çok marka, bugüne özel reklam filmleri yayımladı. Ancak bu tarz kampanyalar söz konusu olduğunda, biliyorsunuz ki, farklılığını ortaya koyan markalar daha çok ön plana çıkıyor ve daha çok takdir topluyor. Bu 23 Nisan'da da fark yaratan marka Türk Hava Yolları oldu.

Türk Hava Yolları, 23 Nisan'ın 100. yıl dönümüne özel olarak bugün saat 09:00'da TK1920 sefer sayılı uçağıyla Ankara semalarında ay-yıldız çizecek şekilde uçmaya başladı. Gerçekleştirilen bu özel sefer, şu anda uçuş takip verilerinin yer aldığı canlı hava trafiği sitesi Flightradar24 üzerinden takip edilebiliyordu. Buraya tıklayarak THY'nin gerçekleştirdiği 23 Nisan uçuşunun ay-yıldız şeklindeki rotasını görebilirsiniz.

https://twitter.com/TK_TR/status/1253045326346432513

Hava yolu şirketi, dün sosyal medya hesaplarından yapacağı bu uçuşla ilgili olarak paylaşımlar yapmıştı. Hatta şirket, Instagram hesabından "Türkiye'nin bayrak taşıyıcı havayolu olmaktan gurur duyuyoruz! Yarını bekleyin."şeklinde bir metinle birlikte bir video da paylaşmıştı.

https://www.instagram.com/p/B_SCFPxAsw6/

Hürriyet'in yapmış olduğu habere göre, Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan'a özel bu uçuşu hakkında hazırlayacağı reklam filmi, yarın akşam saat tam 19:20’de resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlanacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir