THY'nin reklam yüzü yeniden Morgan Freeman oldu

5 yıl aradan sonra Morgan Freeman, THY'nin ikinci kez reklam yüzü oldu.

Süper kıta Pangea'dan esinlenerek hazırlanan THY'nin yeni reklam filminde, 5 yıl önce de THY'nin reklam yüzü olan Morgan Freeman yer alıyor. 

Reklam filmi, milyonlarca yıl önce tüm kıtaların tek bir kara parçasından oluştuğu süper kıta Pangea'yı işleyerek tüm dünyayı bir araya getirebilmeyi konu alıyor. Uzun soluklu bir hazırlık sürecinden geçen reklam filminin çekimleri ise New York ve İstanbul'da gerçekleşti. 

Bu yıl 56. kez düzenlenen Super Bowl'da altıncı kez yerini alan THY, Morgan Freeman'ın yer aldığı reklam filmi ile izleyicilere "uzakları yakın hissettireceği" mesajı taşıyor. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Super Bowl'da altıncı kez yer almaktan dolayı duyduğu mutluğu dile getirirken, "Pangea konseptinden yola çıktığımız bu filmimizde Morgan Freeman gibi önemli bir yıldız ile ikinci kez iş birliğine imza atmış olduk. Kendisinin güçlü anlatımı ve oyunculuğuyla uzakları yakın hissettireceğimizin mesajını başarılı bir şekilde verdiğimize inanıyoruz." açıklamasında bulundu.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir