The Hammers Awards'e yepyeni bir kategori: "En İyi Sürdürülebilirlik Takımı"

The Hammers Awards 2022'ye eklenen "En İyi Sürdürülebilirlik Takımı" kategorisinde; markaların sürdürülebilirliği odağına alarak gerçekleştirdiği projeleri, başarılı bir şekilde yürüten ekip ödüllendiriyor.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seramonisi The Hammers Awards 2022'nin kategorilerini sizlerle paylaşmıştık. The Hammers Awards heyecanı devam ederken kategori listesine bir kategori daha eklendi.

Bu yıl üçüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards 2022 ödül töreni, 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Erken başvuru dönemi ise 31 Ağustos itibarıyla sona erecek. The Hammers Awards gelişmeleri devam ederken "En İyi Sürdürülebilirlik Takımı" listeye eklenen yeni kategori oldu.

En İyi Sürdürülebilirlik Takımı kategorisinde; markanın sürdürülebilirliği odağına alarak gerçekleştirdiği ve uzun süre devam eden, topluma katkı sağlayan, başarılı bir şekilde yönetilmesini ve en doğru aksiyonları alarak markanın hedeflediği noktaya erişmesini sağlayan ekip ödüllendirilecek.

The Hammers Awards hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Mavi kedi evleriyle patili dostları koruyor

Marka, "Miav" kedi evleriyle de hayvanları korumaya devam ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir