The Hammers Awards'e yeni kategoriler eklendi!

The Hammers Awards'e, son yıllarda trendlerin hızlı değişimini yakalamak ve pazarlama ekiplerinin başarısını geniş kapsamda ödüllendirmek amacıyla yeni kategoriler eklendi.

Türkiye’nin, Pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards'a, son yıllarda trendlerin hızlı değişimini yakalama amacıyla yeni kategoriler eklendi. 

Bu yıl üçüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle bululturacak olan The Hammers Awards, 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak Channel Hammers ana kategorisine eklenen yeni alt kategoriler ise şöyle: 

1. En İyi Metaverse Takımı
Özellikle son dönemlerde markaların dahil olduğu, dijital dünyanın en önemli kollarından birisi haline gelen metaverse ve metaverse yeniliklerini en başarılı şekilde markayla bütünleştiren pazarlama ekipleri ödüllendirilecektir.

2. En İyi NFT Takımı
Marka için dijitalin en önemli kollarından birisi haline gelen NFT’leri oluşturan veya oluşturulmasını sağlayan ekipler başarılarına göre ödüllendirilecektir.

3. En İyi Blockchain Takımı
Markaya dair tüm blokchain yeniliklerini ve faaliyetlerini en başarılı şekilde yürüten ekipler başarılarına göre ödüllendirilecektir.

The Hammers 2022 ödül töreni 3 ana kategori etrafında şekillenen 44 alt kategoriden oluşuyor. Şirketler hem kanal bazlı, hem sektörel bazlı hem de özel kategori bazlı olarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kimler katılabilir?
Türkiye’de pazarlama ekiplerinin başarısının ölçüleceği ödül töreni The Hammers Awards’a pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında şirketlerine veya sektöre değer kattığını düşünen, bu değeri rasyonel rakamlarla ifade edebilen tüm firma veya startup’lar katılabilir. Katılacak ekiplerin en az 3 ekip üyesine sahip olmaları gerekmektedir. The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir