The Hammers Awards'23 Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü Jüri Başkanı Arda Öztaşkın

The Hammers Awards 2023'te Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü'nün jüri başkanı Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023'ün başvuruları devam ederken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde kesinleşen Teknoloji ve Veri Bölümü'nün jüri başkanı Huawei Cloud Satış ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Onur Karahayıt'ın ardından, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü'nün jüri başkanı da belli oldu.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards'te Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü jüri başkanlığı yapacak olan isim, Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın oldu. Gelin Öztaşkın'ı yakından tanıyalım...

Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü jüri başkanı Yapı Kredi Kurumsal İletişim Direktörü Arda Öztaşkın
TED Ankara Koleji’nin ardından AÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Arda Öztaşkın, Demirbank’ta Reklam ve Halkla İlişkiler bölümünde kariyerine başladı. Dışbank ve Fortis’teki kariyerinin ardından 2008 yılında Marka Yönetimi Direktörü olarak Yapı Kredi’ye katıldı. 2018 yılından bu yana da Yapı Kredi’nin marka yönetimi, stratejik iletişim, KSS ve sürdürülebilirlik konularından sorumlu Kurumsal İletişim ekibine liderlik ediyor. Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) Başkan Yardımcısı olan Öztaşkın aynı zamanda Reklam Verenler Derneği ve MMA üyesi. Öztaşkın, konuk olarak farklı üniversitelerde tüketici davranışları, marka yönetimi, lider iletişimi, kriz yönetimi gibi konularda dersler veriyor.

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir