The Hammers Awards'23 Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü jüri başkanı Emre Kurtoğlu

The Hammers Awards 2023'te Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü'nün jüri başkanı Teknosa CMO'su Emre Kurtoğlu oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023'ün başvuruları devam ederken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor. Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü'nün jüri başkanı ise kesinleşti.

Bu yıl dördüncü kez pazarlama ekiplerini ödüllerle buluşturacak olan The Hammers Awards'te Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü jüri başkanlığı yapacak olan isim, Teknosa CMO'su Emre Kurtoğlu oldu. Gelin Kurtoğlu'nu yakından tanıyalım...

Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü jüri başkanı Teknosa CMO'su Emre Kurtoğlu
Lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamlayan Emre Kurtoğlu, 1998 yılında Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden ilk mezun olarak derece ile mezun oldu. 2000 yılında Sabancı Holding’in genç yöneticilere yönelik Talent Pool Programı’na seçildi. 2013 yılında ise London Business School’un Market Driving Strategies programına katıldı.

25 yıllık iş tecrübesi bulunan Emre Kurtoğlu bugüne kadar Danone, Gıdasa, Kimberly Clark, Mavi, Terra Pizza (Mediterra Capital) gibi Uluslararası ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde Satış, Pazarlama, Dijital, E-Ticaret ve Kategori alanlarında üst düzey görevlerde bulundu. 2021 yılından itibaren Sabancı Holding bünyesindeki Teknosa’da kariyerine devam eden Kurtoğlu Pazarlama, CRM ve Online kanallardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

The Hammers’a katılım kurallarını ayrıntılı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

The Hammers Awards'a buradan başvurabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir