The Hammers Awards'22 Sector Hammers kategorisinin jüri başkanı Mustafa Kabakçı

The Hammers Awards 2022'de Sector Hammers kategorisinin jüri başkanı Ülker CMO'su Mustafa Kabakçı oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2022 yaklaşırken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor.

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek olan ödül programı The Hammers Awards, Marketing Meetup kapsamında Wyndham Grand İstanbul Levent’te yüz yüze gerçekleşmeye hazırlanıyor. 3 ana kategori ile ödüllerini sahipleriyle buluşturmaya hazırlanan The Hammers Awards'te Sector Hammers kategorisinin jüri başkanı Ülker CMO'su Mustafa Kabakçı oldu. Gelin Kabakçı'yı yakından tanıyalım...

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Mustafa Kabakçı, profesyonel kariyerine aynı yıl Evyap’ta Asistan Marka Müdürü olarak başladı ve 2007-2009 yılları arasında İran Evyap’ta Ticari Müdür olarak görev yaptı.

2009-2014 yılları arasında Kellogg’da Kıdemli Marka Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2014-2020 yıllarında arasında sırasıyla; NIVEA Beiersdorf Türkiye’de Pazarlama Müdürü, Beiersdorf Almanya’da Global Pazarlama Müdürü ve NIVEA Beiersdorf Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Bir süre Ülker pazarlama organizasyonunda Bisküvi İş Birimi’nden sorumlu olan Kabakçı, şu an Ülker'de CMO olarak görevine devam ediyor.

The Hammers Awards hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir