The Hammers Awards'22 Channel Hammers & Special Hammers kategorilerinin jüri başkanı Beril Alakoç

The Hammers Awards 2022'de Channel Hammers & Special Hammers kategorilerinin jüri başkanı Beril Alakoç oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2022 yaklaşırken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor.

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek olan ödül programı The Hammers Awards, Marketing Meetup kapsamında Wyndham Grand İstanbul Levent’te yüz yüze gerçekleşmeye hazırlanıyor. 3 ana kategori ile ödüllerini sahipleriyle buluşturmaya hazırlanan The Hammers Awards'te Channel Hammers & Special Hammers kategorilerinin jüri başkanı Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç oldu. Gelin Alakoç'u yakından tanıyalım...

İngiltere’de University of Kent at Canterbury Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Beril Alakoç, Pazarlama alanında Master programını University of the West of England, Bristol Business School’da tamamladı.

24 yıllık kariyerine 1998 yılında Unilever’de başlayan Alakoç, 1998-2009 yılları arasında Unilever’de, 3 senesi Dubai’de olmak üzere, çeşitli marka müdürlüğü pozisyonlarını yürüttü. Ardından 2017 yılına kadar Gıda, Deterjan ve Kişisel Bakım kategorilerinde Türkiye, Kuzey Afrika, Orta Doğu Bölgesi’nden sorumlu Marka Geliştirme Direktörlüklerinde görev aldı. 2017’de Petrol Ofisi CMO’su olarak atanan Beril Alakoç, pazarlama departmanının baştan yapılandırılmasında etkin bir rol üstlenerek Stratejik Pazarlama alanında marka gelişimine önemli katkılarda bulundu. Son olarak Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevini üstlenen Beril Alakoç, bankanın tüm marka ve iletişim çalışmalarına liderlik etmekte.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir