The Hammers Awards 2023'te ödüller sahiplerini buldu!

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023’ün kazananları belli oldu. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ödül töreninde; 44 Altın, 59 Gümüş ve 48 Bronz ödül sahipleriyle buluştu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2023’ün kazananları belli oldu.

Meetup Istanbul kapsamında 24 Ekim'de gerçekleşen The Hammers Awards, Pazarlamasyon Kurucu ve CEO’su Necip Murat'ın etkinlikte emeği geçen herkese ve pazarlama ekiplerini değerlendiren jüri üyelerine teşekkür ettiği konuşmasının ardından ödüllerin takdim edilmesiyle devam etti.

The Hammers Awards kazananları; "Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü", "Teknoloji ve Veri Bölümü", "Marka Deneyimi, Medya ve İçerik Bölümü", "Sektörel ve Özel Kategoriler Bölümü" olmak üzere 4 ana kategori ve 64 alt kategoride sahiplerine kavuştu. 

The Hammers Awards 2023'te ödül kazananların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir