The Hammers Awards 2022'nin jüri başkanları belli oldu

The Hammers Awards 2022'de Sector Hammers, Channel Hammers ve Special Hammers kategorilerinin jüri başkanları belli oldu.

Türkiye’nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ilk ödül seremonisi The Hammers Awards 2022 yaklaşırken jüri kadrosu da belli olmaya başlıyor. Sector Hammers, Channel Hammers ve Special Hammers ana kategorilerinin jüri başkanları ise kesinleşti.

Channel Hammers ve Special Hammers kategorilerinin jüri başkanı Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç 
The Hammers Awards'te Channel Hammers ve Special Hammers kategorilerinin jüri başkanı Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç oldu. Gelin Alakoç'u yakından tanıyalım...

İngiltere’de University of Kent at Canterbury Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Beril Alakoç, Pazarlama alanında Master programını University of the West of England, Bristol Business School’da tamamladı.

24 yıllık kariyerine 1998 yılında Unilever’de başlayan Alakoç, 1998-2009 yılları arasında Unilever’de, 3 senesi Dubai’de olmak üzere, çeşitli marka müdürlüğü pozisyonlarını yürüttü. Ardından 2017 yılına kadar Gıda, Deterjan ve Kişisel Bakım kategorilerinde Türkiye, Kuzey Afrika, Orta Doğu Bölgesi’nden sorumlu Marka Geliştirme Direktörlüklerinde görev aldı. 2017’de Petrol Ofisi CMO’su olarak atanan Beril Alakoç, pazarlama departmanının baştan yapılandırılmasında etkin bir rol üstlenerek Stratejik Pazarlama alanında marka gelişimine önemli katkılarda bulundu. Son olarak Akbank’ta Marka ve İletişim Başkanlığı görevini üstlenen Beril Alakoç, bankanın tüm marka ve iletişim çalışmalarına liderlik etmekte.

Sector Hammers kategorisinin jüri başkanı Ülker CMO'su Mustafa Kabakçı
The Hammers Awards'te Sector Hammers kategorisinin jüri başkanı Ülker CMO'su Mustafa Kabakçı oldu. 

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan Mustafa Kabakçı, profesyonel kariyerine aynı yıl Evyap’ta Asistan Marka Müdürü olarak başladı ve 2007-2009 yılları arasında İran Evyap’ta Ticari Müdür olarak görev yaptı.

2009-2014 yılları arasında Kellogg’da Kıdemli Marka Müdürü ve Pazarlama Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2014-2020 yıllarında arasında sırasıyla; NIVEA Beiersdorf Türkiye’de Pazarlama Müdürü, Beiersdorf Almanya’da Global Pazarlama Müdürü ve NIVEA Beiersdorf Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Bir süre Ülker pazarlama organizasyonunda Bisküvi İş Birimi’nden sorumlu olan Kabakçı, şu an Ülker'de CMO olarak görevine devam ediyor.

The Hammers Awards hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir