Telepati ve Than Projects'ten Dünya Müzik Günü için iki ayrı proje

Telepati ve Than Projects, 21 Haziran Dünya Müzik Günü için Evrencan Gündüz ve Can Ozan'la birlikte iki farklı projeyi hayata geçirdi.

21 Haziran Dünya Müzik Günü'nde Telepati ve Than Projects, sanatçı Evrencan Gündüz ve Can Ozan ile birlikte iki farklı proje gerçekleştirdi. Projede; Apple Türkiye distribütörü Pozitif Teknoloji Can Ozan'la işbirliği gerçekleştirirken Evrencan Gündüz BigChefs ile Dünya Müzik Günü'nü kutladı.

BigChefs X Evrencan Gündüz
Mahallenin Tatları projesiyle, şubelerinin etrafında bulunan yerel lezzetleri müşterileriyle buluşturan BigChefs, Dünya Müzik Günü’nü de mahallesinde duyduğu ezgilerle müziğini zenginleştiren Evrencan Gündüz ile kutladı.

Kreatif ve prodüksiyon süreçlerini Telepati ve Than Projects’in üstlendiği film, Evrencan Gündüz’ün mahallesinde duyduğu farklı seslerden ilham almasını ve müzik hayatındaki yolculuğunu konu alıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telepati (@telepatitanitim)'in paylaştığı bir gönderi

Pozitif Teknoloji X Can Ozan
Apple Türkiye distribütörü Pozitif Teknoloji ise Dünya Müzik Günü’nü müzik hayatına GarageBand ile başlayıp ilk şarkısını bir iPad üzerinden tasarlayan Can Ozan ile kutladı.


Kreatif ve prodüksiyon süreçlerini Telepati ve Than Projects’in üstlendiği film, Can Ozan’ın Garageband uygulamasıyla müziğe nasıl başladığını, uygulamanın kendisi için hangi avantajları sağladığını ve müziğine ne gibi katkıda bulunduğunu konu alıyor.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Telepati (@telepatitanitim)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir