Teknosa E-spor Heyecanına Ortak Oluyor

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de ses getiren e-spor alanına desteklerini sürdürüyor. Türkiye’de e-spor sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı ve potansiyel yeteneklere ilham vermeyi hedefleyen Teknosa, milyonların yakından takip ettiği CS:GO ve Dota 2 turnuvalarına ev sahipliği yapacak Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’na ESL Play Türkiye sponsor oldu.

Teknosa Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Bahçıvanoğlu, “Günümüzün en popüler spor branşlarından, ‘geleceğin sporu’ olarak adlandırılan e-sporu uzun süredir destekliyoruz. Bu alana ilk yatırım yapan markalar arasında yer almanın verdiği deneyimle, önemli e-spor organizasyonlarına dahil olarak oyun severlerle buluşuyoruz. Amacımız sunduğumuz geniş ürün yelpazesiyle e-spora gönül verenlere en iyi deneyimi yaşatmak, onların oyun heyecanında da yanlarında olmak. Intel® ESL Türkiye Şampiyonası boyunca müşterilerimize ve tüm e-spor hayranlarına sürprizler ve farklı deneyimler yaşatmak istiyoruz” dedi.

Intel® ESL Türkiye Şampiyonası’nda rekabet dolu 3 farklı elemeden sonra, 300’den fazla takım arasından lige katılmaya hak kazanan 8 takım 7 haftalık bir maratona giriyor. Playoff ve finalleri 12-15 Eylül tarihleri arasında İzmir Enternasyonel Fuarı’nda gerçekleşecek olan festival tadında olacak etkinliğe ise 3 binin üzerinde katılımcı bekleniyor.

Bu yıl, “Büyüksün, Büyük Oyna” mottosuyla espora dair farkındalığı artıran özel bir kampanya da hazırlayan Teknosa; oyun severleri ve ailelerini cesaretlendirerek e-spor alanının taşıdığı potansiyele vurgu yapıyor.

Kariyer
Mavi kedi evleriyle patili dostları koruyor

Marka, "Miav" kedi evleriyle de hayvanları korumaya devam ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir