Teedo'da üst düzey atama

Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktör Cansu Karagül oldu.

EdTech alanında uzmanlaşmış online eğitim platformu Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktörlük görevine, 15 yıla yakın zamandır yerel ve global çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında deneyim sahibi olan Cansu Karagül atandı. 

Marmara Üniversitesi İngilizce Sosyoloji Bölümü’nden 2011 yılında mezun olan Cansu Karagül, 2011-2014 döneminde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Genel Sosyoloji ve Metodoloji Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamladı. 

Profesyonel kariyerine Kurumsal İletişim Uzmanı olarak başlayan Karagül, yerel ve global çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında sorumluluklar üstlendi. Kapital Medya’da Proje Koordinatörü olarak görev yapan Karagül, tüm lokal ve global etkinliklerin dijital kampanyaları, marka iş birlikleri, pazarlama ve iletişim stratejilerinin yürütülmesine destek verdi. Temmuz 2019’dan itibaren Tohum Otizm Vakfı, Dijital İletişim Koordinatörü olarak kariyerine devam eden Karagül, Temmuz 2020’den Mart 2022’e kadar Soycan Şirketler Grubu’nda Pazarlama Yöneticisi olarak çalıştı. Nisan 2022 tarihinden bu yana Akyaşam Yönetim Hizmetleri-Akasya AVM’nin tüm Pazarlama ve Kurumsal İletişim faaliyetlerinden sorumlu olan Karagül, 15 Nisan tarihi itibarıyla Teedo’da Pazarlama ve Büyümeden Sorumlu Direktörlük görevine atandı. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir