TECNO Türkiye’nin marka yüzü Kenan Doğulu

TECNO, marka yatırımları ve piyasaya çıkacak yeni telefonları odağında Kenan Doğulu ile marka elçisi anlaşması imzaladı.

Global teknoloji markası TECNO, yerel üretim yatırımları dışında Türkiye’deki yerelleşme çabalarını destekleyen yeni bir gelişmeyi duyurdu. Şirket, marka yatırımları ve piyasaya çıkacak yeni telefonları odağında Kenan Doğulu ile marka elçisi anlaşması imzaladı.

TECNO’nun "Asla Vazgeçme" mottosundan yola çıkarak benimsediği; modern, yenilikçi ve tutkulu yaklaşımını destekleyecek şekilde Kenan Doğulu ile yaptığı işbirliğinin uzun vadeli olacağı ve TECNO’nun farklı ürünlerine ilişkin kampanyaları kapsayacağı belirtildi.

Türkiye'de yerel üretim ve yerelleşme tüm hızıyla sürüyor
TECNO Türkiye Genel Müdürü Hank Li
, "TECNO ekibi olarak, Kenan Doğulu ile işbirliği yapmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Kenan Doğulu’nun desteğiyle Türkiye’deki marka bilinirliğimizi artırarak daha çok kişiye ulaşmayı ve daha çok kullanıcının TECNO’yu tercih etmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarını da doğru analiz ederek buna uygun teknolojileri üretiyor ve kullanıcılarımıza sunuyoruz" dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir