Tchibo Türkiye’ye yeni pazarlama ve ürün direktörü

Tchibo Türkiye’nin yeni pazarlama ve ürün direktörü belli oldu.

Uzun yıllardır Anadolu Grubu’na bağlı içecek ana iş kolunda farklı görevlerde kariyerini sürdüren İlknur Aksoy Şen, Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörlüğü pozisyonuna getirildi.

2006 yılında Yeditepe Üniversitesi İktisat ana dal ve Radyo TV Sinema yan dal bölümlerinden mezun olan İlknur Aksoy Şen, kariyer hayatına aynı yıl Anadolu Grubu’nda İç Denetim Uzmanı olarak başladı. Şen, Coca Cola İçecek’in Türkiye, Kazakistan, Kırgızistan ve Anadolu Efes Türkiye iç denetim süreçlerinde yer aldı. 2010 yılında Anadolu Efes pazarlama ekibine dahil olan Şen, Bomonti lansmanı ve +1 dönüşümü gibi birçok başarılı projeye imza attı.

13 yılı aşkın süredir Anadolu Efes’te kariyerini sürdüren Şen, burada sırasıyla Marka Müdür Yardımcısı (Bomonti), Marka Müdürü (Yerel Markalar), Pazarlama Müdürü (Yabancı ve Yerel Markalar) pozisyonlarında çeşitli görevler aldı. 2019’dan bu yana Efes Markalarının Pazarlama Direktörlüğü görevini başarıyla sürdüren İlknur Aksoy Şen, Nisan 2023 tarihi itibarıyla Tchibo Türkiye’ye Pazarlama ve Ürün Direktörü olarak atandı.

Şen, yeni görevinde kahve, coffee bar ve gıda dışı iş birimleri ile kurumsal iletişim stratejilerinin Tchibo’nun 2027 hedefli global büyüme stratejisi paralelinde geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir