Tazefikir metaverse dünyasına girdi

Tazefikir Group metaverse dünyasında hizmet vermeye başladı.

Tüm dünyayı şimdiden etkisi altına alan ve dev şirketlerin yatırım yaptığı metaverse’te Tazefikir Group da hizmet vermeye başladı.

Tazefikir Metaverse, Decentraland Parsel 63-13’te yer alan binasıyla markalara bu yepyeni iletişim ve deneyim evreninde rehberlik ediyor. Decentraland başta olmak üzere, Sandbox, OVR, Earth 2 gibi platformlara da yatırım yapan Tazefikir Group, bu platformlardaki iletişim ve deneyim fırsatlarını da yakında takip edip markalara anahtar teslim projeler gerçekleştirme imkânı sunuyor. Tazefikir Group aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde metaverse dersi vermeye hazırlanıyor. 

Marka ve kurumların Tazefikir Metaverse’den alabilecekleri hizmetler şöyle: Metaverse stratejileri ve Danışmanlık Decentraland, Sandbox, OVR, Earth 2 Danışmanlığı Markalara Özel Alan Alma Markaya Özel NFT Tasarımı ve Hesap Yönetimi AR/VR /XR Projeleri Mağaza ve Deneyim Alanı Tasarımları ve Modellemeler Sergi Dizaynı Etkinlik, Toplantı ve Konferans Organizasyonları (Oculus ile ve Oculus olmadan) Metaverse Projelerinin İletişimi Kurum içi Metaverse Eğitimi Yöneticilere Özel Hesap Açma ve Danışmanlık.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir