Tayland Hava Yolları, Uçaktaki Yemeklerin Servis Edildiği Bir Restoran Açtı

Tayland'ın ulusal havalimanı, aylarca süren seyahat kısıtlamalarının ardından uçakta yemek yemek isteyen müşteriler için uçak temalı bir restoran açtı. Yalnızca uçuşlarda tüketilebilen yiyecekler, corona virüsün yayılmasını engellemek için şimdilik yere indi. Ayrıca bu restoran, ihtiyaç duymayan çeşitli fabrikalardan temin edilen çeşitli uçak parçalarıyla dekore edildi.

https://pazarlamasyon.com/turk-hava-yollari-herkesi-19-mayistaki-tarihi-yolculuga-cagirdi/

Uzun süredir uçaklarını yerde tutan Tayland Uluslararası Hava Yolları, Bangkok genel merkezinin kafeteryasını hava yolu temalı bir restorana dönüştürdü ve halka açtı. Aylar süren seyahat kısıtlamalarının ardından uçakta yemek yemeyi özleyen 100'den fazla kişi, yeni bir pop-up restoranı denemek ve uçakta yemek yemenin unutulmuş tatlarını hatırlamak için Tayland Hava Yolları'na akın etti.

Restoranı internetten görüp gelen 36 yaşındaki Pirachat Pengthongworrapetch, "Çok yedim. Burada havadakinden daha iyi çünkü siparişe göre pişiriliyor," dedi. 50 yaşındaki Diner Kanta Akanitprachai ise, uçak bileti almak zorunda kalmadan uçak yemeği yeme fikrini oldukça beğendi. Kanta, "Tayland Hava Yolları'ndaki yemekleri seviyorum, ancak buna yalnızca uçarken ulaşabiliyorduk. Bugün ise burada ulaşabiliyoruz, bu iyi çünkü yemek istiyoruz," dedi.

https://pazarlamasyon.com/restoranlarda-yapay-zeka-ve-robot-kullanimi-artiyor/

Tayland Hava Yolları, corona virüs enfeksiyonlarını önlemek için ticari uçuşları durdurdu ancak müşteriler, restorana girdiklerinde onları üniformalarla karşılayan kabin ekibini hala görebilirler. Tayland Hava Yolları Catering Genel Müdürü Varangkana Luerojvong, “Motorlar, pencereler ve fan kanatlarının yedek parçaları mobilya olarak kullanıldı,” dedi.

Kullanılan her parçaya bir QR kodu ekleniyor, böylece ziyaretçiler parçalar hakkında bilgi edinebiliyorlar. Varangkana, günde yaklaşık 2.000 öğün yemek servisi yapan restoranın corona virüs salgını sırasında kaybedilen gelirin bir kısmını telafi etmenin bir yolu olduğunu ve diğer Tayland Hava Yolları ofislerini benzer yemek deneyimlerine dönüştürme planları olduğunu söyledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir