Stratejik marka yönetimi ve marka çevikliği sertifika programı başlıyor

BMI Business School ve IAE Paris Sorbonne Business School işbirliği ile düzenlenen ve sektörden yoğun ilgi gören “Stratejik Marka Yönetimi & Marka Çevikliği Sertifika Programı” yeni dönemi tarihi belli oldu. Pazarlama, marka yönetimi, marka çevikliği gibi alanlarda en az 5 yıl deneyim sahibi iş dünyası profesyonellerini, günümüz iletişim stratejileri konusunda yetkin ve stratejik kararlara yön verebilen orta ve üst düzey yöneticiler olarak geliştirmeyi hedefleyen eğitim programı, yeni dönemini Eylül 2021’de online olarak gerçekleştirecek. Program hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Marka yönetimi ve marka çevikliği kazanmak

Marka yönetimi ve marka çevikliği alanında global örnek ve güncel trendleri takip eden, uygulamaya yönelik bir eğitim programına ihtiyaç duyulduğunu tespit eden BMI Business School, marka yaratmak konusunda öncü ülkeler arasında yer alan Fransa’nın en önemli üniversitesi Paris Sorbonne ile işbirliği kurarak, uluslararası bir sertifika programı başlattı.

“Stratejik Marka ve Marka Yönetimi Sertifika Programı” BMI ve IAE Paris Sorbonne Business School işbirliğinde, üçüncü dönemini Eylül 2021’de online olarak gerçekleştiriyor. Marka yönetimi ve marka çevikliği konusunda en güncel trendlerin inceleneceği, pazarlama yöneticileri arasında bilgi ve deneyim paylaşımı ortamı sunan eğitim, Paris Sorbonne Üniversitesi’nin akademisyen kadrosu ve Türkiye’nin lider markalarının yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecek.  

Stratejik Marka Yönetimi Sertifika Programının amacı; pazarlama ve marka yönetimi alanında en güncel uygulamaları, yeni nesil yöntemleri ve iletişim stratejilerini, değişen tüketici davranışları, rekabet ortamı ve dijitalleşme sürecinin etkileri doğrultusunda inceleyerek, katılımcılarını güncel dünya trendlerine hakim ve stratejik vizyon sahibi pazarlama profesyonelleri olarak üst düzey yönetici koltuklarına hazırlamak.

Dijital dünyada marka yönetimi ve marka çevikliğinin, yeni metotları ve güncel trendlerinin kapsama alındığı, toplam 6 gün sürecek olan bu online sertifika programında katılımcılar, stratejik marka yönetimi ve marka çevikliği konularında kendilerini geliştirme ve güncelleme fırsatı yakalayacaklar. Sektörden güçlü isimlerin de yer aldığı eğitmen kadrosunu buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Eğitim programı, 6 Gün belirlenen saatlerde online seanslar olarak gerçekleştirilecek, eğitmen kadrosu tarafından yapılacak olan eğitim sunumlarının yanı sıra, güncel ve başarılı örnekler katılımcılarla birlikte incelenecek, soru-cevap ve tartışma kısımları ile interaktif sanal sınıf ortamı yaratılacak, ayrıca deneyim, bilgi paylaşımı ve networking seansları yapılacak.

Eğitim programı, pazarlama, marka yönetimi, halkla ilişkiler, iletişim ve benzeri alanlarda deneyimli iş dünyası profesyonellerini, strateji, dijital dünya ve pazarlama iletişimi alanlarında geliştirmek,  güncellemek ve ilham vermek için tasarlanan programda, öncelikle ilgili alanlarda deneyim sahibi, kurumlarında orta ve üst düzey yönetici olarak çalışan veya yönetici adayı olarak gösterilen iş dünyası profesyonelleri kabul edilmekte.

Bununla birlikte, programa ilgili alanlarda kendilerini geliştirmek isteyen satış, teknoloji, finans gibi diğer departmanlardaki orta ve üst düzey yöneticilerin, işletme sahipleri, yönetim kurulu üyeleri, genel müdürlerin, yönetim ve pazarlama alanında danışmanlık veya hizmet sunan profesyonellerin de katılımı kabul edilmekte.

Programın sonunda katılımcılar IAE Paris Sorbonne Business School tarafından hazırlanan resmi “Strategic Brand Management & Brand Agility” sertifikası ve BMI tarafından Executive Education sertifikası olmak üzere çift sertifikaya hak kazanıyorlar. Eğitim hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir