Starbucks, Türkiye’deki 20. yılını animasyon filmiyle kutladı

Starbucks, Türkiye’deki 20’nci yılının kutlamaları kapsamında, ülkemizin en önemli simge değerlerinin yer aldığı bir kutlama videosu hazırladı.

Starbucks, Türkiye’deki 20. yıl kutlamalarına devam ediyor. Bu kapsamda Galata Kulesi’nden İstanbul Boğazı’na, Kapadokya’dan Pamukkale’ye, İzmir’in saat kulesinden Ankara’daki Atakule’ye kadar ülkemizin bazı simge değerlerini de gösteren bir kutlama videosu hazırlayan Starbucks, 20. yıla özel sürpriz kampanyalar da yapıyor. 

Animasyon dünyasını gerçek dünyayla harmanlayan BaranBaran imzalı animasyon filminde, “20 yılda bir kahveye neler sığdırdık” mottosuyla yola çıkan Starbucks’ın 20 yılda misafirleriyle yaşadığı küçük anlara odaklanıyor. İzleyiciler, Starbucks'ın Türkiye pazarındaki gelişimini keşfederken, günün her saatinde, şehirler, mevsimler ve kahve fincanları arasında hareketli bir yolculuğa davet ediliyor. Animasyon karakterleri hayatlarındaki tipik bir günü ve Starbucks'ın nasıl bu günün bir parçası olduğunu anlatırken, film ilerledikçe bir gün içerisinde Starbucks lezzet ve ikramlarıyla nasıl bütünleştiklerine tanık oluyoruz.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starbucks Türkiye (@starbucks_tr)'in paylaştığı bir gönderi

Animasyon filminde, 20. yılını kutlarken Türk kahvesi ve Türk çayını da unutmayan ve Karadeniz’den bir çay bahçesini paylaşan Starbucks, ülkemizdeki 600’ü aşkın mağazasıyla misafirlerin yeni tatlar keşfetmesine kapı aralıyor. Farklı kategorilerdeki ürünleriyle de kahve kültürünü yaşam tarzına dönüştürüyor. Geçtiğimiz aylarda 20. yıla özel tasarladığı kupa ve termosları da beğeniye sunan markanın farklı ürünlerden oluşan sınırlı sayıdaki koleksiyonu, tüm mağazalarda satışa sunuluyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir