Starbucks’tan kendi bardağını getirenlere özel ayrıcalıklar

Starbucks, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde başlayacak yeni uygulaması ile kendi bardağını veya termosunu getiren misafirlerine özel ayrıcalıklar sunacak.

Tek kullanımlık kağıt bardakları geri dönüştürerek elde ettiği Circular Cup ile sürdürülebilirliğe ve çevreye katkı sağlayan Starbucks, yeni uygulaması ile de bu hedefine katkı sağlamaya devam ediyor. 

İnsanın, bugünkü ve gelecek nesiller için çevreyi korumaya ve geliştirmeye yönelik büyük sorumluluğunun vurgulandığı 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ünde hayata geçecek bu uygulamayı Starbucks Türkiye başlatarak; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki Starbucks mağazalarında ilk kez yapılacak bir çalışma başlatıyor.

Starbucks, yeni uygulamasıyla kahvesini kendi bardağı veya termosu ile tercih eden ve Starbucks Mobil Uygulaması ile ödeme yapan misafirlerine içeceklerinden kazandıkları 1 yıldıza ek 1 yıldız daha kazandırıyor. Kendi bardağını getiren nakit ya da kredi kartıyla ödeme yapan misafirler ise alışverişlerinde 50 kuruş indirim kazanmaya devam ediyor. Ayrıca bu uygulama ile yıldız kazanan misafirler, kazandıkları ek yıldızlarını, normal yıldızlarıyla beraber kullanarak ikram içeceklerini alabilecekler. 

Starbucks, içeceğini kendi bardağı veya termosuyla tercih eden ve Starbucks Mobil Uygulaması kullanarak ödemesini yapan misafirlerine özel olarak sunduğu ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayan bu uygulaması ile 5 Haziran Dünya Çevre Günü itibariyle tüm mağazalarında çevre dostu misafirlerini bekliyor. 

Kariyer
Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen Bilginer'e göre en iyi "metaverse" kampanyaları

Tribal Worldwide Istanbul Yönetici Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen, en iyi metaverse kampanyalarını seçti.

Bunlar İlginizi Çekebilir