Starbucks, Ariana Grande İş Birliğiyle Yeni Bir İçecek Çıkarıyor

  • Starbucks, ABD'li şarkıcı Ariana Grande ile yaptığı iş birliğinin bir parçası olarak menüsüne "cloud macchiato" isimli bir içecek ekliyor.
  • Cloud macchiato, kalıcı bir ürün olarak Starbucks menüsündeki yerini alacak.
  • Bu yeni Starbucks içeceğinin isminin cloud macchiato olarak belirlemesinin sebebi, Ariana Grande'nin bulutlara -ve bulut emojilerine- olan düşkünlüğüdür.
  • Business Insider'ın edindiği bilgilere göre, Starbucks, cumartesi günü Ariana Grande'nin şarkıları ve en sevdiği müziklerin bir kısmını içeren bir çalma listesi çıkarmayı planlıyor.
  • İlgili Yazı: Starbucks, Uber Eats ile Birlikte Kahve Teslimatı Yapmaya Başlıyor

Dev kahve dükkanı zinciri Starbucks, ABD'li şarkıcı Ariana Grande ile yaptığı iş birliği kapsamında, menüsüne "cloud (bulut) macchiato" isimli bir içecek ekliyor. Belirtilene göre, bu içecek, klasik macchiato ile soğuk köpüğü bir araya getiriyor. Starbucks, bu içecekte yer alan soğuk köpüğü, "krema olmadan kremsi doku ve lezzet katmanları yaratan, pürüzsüz olana kadar köpürtülmüş ve karıştırılmış hafif bir köpük" olarak tanımlıyor.

https://twitter.com/ArianaGrande/status/1102932362860597248

Business Insider'ın yaptığı habere göre, cloud macchiato, karamel ya da tarçın aromasıyla sunulacak ve soğuk ya da sıcak olarak servis edilecek. Bununla birlikte bu yeni içecek, kahve dükkanı zincirinin daha önce sınırlı bir süre için müşterilerinin beğenisine sunduğu bazı içeceklerin aksine kalıcı bir ürün olarak Starbucks menüsündeki yerini alacak.

https://twitter.com/Starbucks/status/1102931773237981186

Geçtiğimiz pazartesi günü hem Starbucks hem de Ariana Grande, bulut emojilerinin yer aldığı birtakım şifreli tweet'ler paylaşmışlardı. Bu arada bu yeni Starbucks içeceğinin isminin cloud macchiato olarak belirlemesinin sebebi, Ariana Grande'nin bulutlara -ve bulut emojilerine- olan düşkünlüğüdür. Hatta ünlü şarkıcı, geçen ay "Cloud" isimli bir parfüm bile çıkardı.

https://twitter.com/ArianaGrande/status/1102615638604959745
https://twitter.com/Starbucks/status/1102614933156425728

Bunların yanı sıra Business Insider'ın edindiği bilgilere göre, Starbucks, cumartesi günü Ariana Grande'nin şarkıları ve en sevdiği müziklerin bir kısmını içeren bir çalma listesi çıkarmayı planlıyor. Aynı zamanda kahve dükkanı zinciri, 8 Mart Cuma günü "Kadınlar Günü" için de bir çalma listesi sunacak.

Haftanın önemli Web3 gelişmeleri [27 Haziran - 1 Temmuz]

Bu hafta yaşanan en önemli Web3 gelişmelerini sizler için derledik.

Bunlar İlginizi Çekebilir