Spotify'dan Black History Month İçin Yeni Program

Amerika'da her sene Şubat ayı, Black History Month, Türkçe adıyla Siyahi Tarihi Ayı olarak anılıyor. Amerika'da yaşayan pek çok siyahinin en zor engellere karşı mücadeleleri ve onlara karşı olan zaferleri saygıyla anmak için belirlenen bu ayda onların kölelik, ön yargı, yoksulluğa karşı verdikleri mücadele ve ülkenin kültürel ve siyasi hayatına olan katkıları hatırlanıyor. Pek çok marka da yayınladıkları kampanyalarla bu özel aya dahil oluyor. Hatta geçtiğimiz günlerde Levis'ın Black History Ayı için yayınladığı yeni reklam filmini sizlerle paylaşmıştık.

https://pazarlamasyon.com/levis-black-history-month-icin-yeni-bir-reklam-filmi-yayinladi/

Bu kez de Spotify geçen seneden beri sürdürdüğü Black History Is Now kampanyasını bir adım öne taşıyarak Black History Month 2021 için Siyah Amerikalıların müzik, podcast'ler ve hatta görsel sanattaki tarihini ve kültürel katkılarını onurlandırmayı amaçlayan devasa bir yeni program listesi sundu.

https://www.youtube.com/watch?v=mqrYEN_rh60&feature=emb_logo

Spotify, pek çok siyahi fotoğrafçının fotoğraflarını müzik çalma listelerine kapak resmi olarak koyarken fotoğrafların yanı sıra yeni çalma listeleri ve podcastler yayınladı. Ayrıca Spotify Dope Labs, Jemele Hill Is Unbothered, The Michelle Obama Podcast ve Resistance gibi mevcut orijinal podcast'lere önemli siyahi yaratıcılarının yer aldığı özel konuk bölümleri ekledi. Son olarak kadınların müzik sektörüne katkılarına, güncel olaylara, politikaya ve daha fazlasına yönelik konuşmaların yer aldığı yeni podcastler de bu programa dahil oldu.

Dilerseniz programın tüm Black History Month içeriğine, Black History Is Now hub'ın internet sitesi aracılığıyla bulabilirsiniz.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir