Spotify: "Paylaşmak güzeldir, bir bakarsın birlikteyiz!"

Spotify'ın; Feyyaz Yiğit, Reynmen ve Sefo'nun yer aldığı iki yeni reklam filmi yayında.

Spotify’ın “paylaşmanın gücünü” vurgulamak üzere Türkiye’ye özel tasarladığı iki reklam filmiyle yeni kampanyası yayında. Kampanya, “Bir şarkı paylaşırsın Spotify’da, bir bakarsın birlikteyiz” temasıyla TV ve tüm dijital kanallarda yayınlanacak iki reklam filminden oluşuyor.

Son dönemin popüler isimlerinden Feyyaz Yiğit’in konuk olduğu reklam filminde bir anda paylaşım çılgınlığının yarattığı bir kalabalığın oluşuyor. Kampanyanın bir diğer reklam filminde de yine paylaştıkça artan insan kalabalığı dikkat çekiyor. Bu kez de kalabalığın içinde Sefo ile Reynmen yer alıyor.

Spotify Güney & Doğu Avrupa Tüketici Pazarlaması Direktörü Ester Gazzano şirketin Türkiye özelinde hayata geçen kampanyası hakkında şunları söyledi: "Dünyanın lider audio platformu olarak, müziğin en önemli güçlerinden birinin anları ve duyguları paylaşmak olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de her gün Spotify üzerinden 600 bin şarkı paylaşılıyor. Bu olağanüstü bir veri. Türkiye en çok şarkı paylaşan ilk 3 ülkeden biri. Tam da bu nedenle Türkiye’deki yeni kampanyamızda 'paylaşma' ve paylaştıkça 'bir araya gelme' konularına kendi dilimizde vurgu yapmak istedik. Türkiye’de ilk defa bir TV kampanyamızda hem ilgiyle dinlenen sanatçılara hem de çok sevilen bir oyuncuya üstelik markamızla bu kadar güzel eşleşen isimlere yer vermenin de büyük bir heyecanını yaşıyoruz. Türkiye'de müziksiz yapamayan ve her gün şarkılarını, duygularını paylaşan yüz binlerce kullanıcımıza da teşekkür ediyorum”

Künye

Reklamveren: Spotify

Reklamveren Yetkilileri: Ester Gazzano, Mehmet Yıldırım

Reklam Ajansı: Muhabbet

ECD: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal

Kreatif Ekip: Oğuzhan Polat, Mustafa Alcan

Müşteri İlişkileri Ekibi: Rayka Eskinazi, Ceren Gündoğdu

Ajans Prodüktörü: Algın Aydın

Stratejist: Serra Demir

Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film

Yönetmen: Yücel Yolcu

Prodüksiyon Yapımcıları: Elif Özdemir, Tayfur Sonkaya

DOP: Murat Akay

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir