Soubry Eski Bir Reklamını Sosyal Mesafeye Dikkat Çekmek İçin Tersten Yayınladı

Makarna markası Soubry, sosyal mesafe kurallarının önemine dikkat çekmek için, 2017 yılında yayınlamış olduğu reklam filmini geriye doğru oynattı.

Salgın sonrası sosyal mesafe kuralına dikkat çekmek üzere hazırlanmış birçok reklam kampanyası izledik.

Bu kampanyalardan biri de Belçika merkezli Soubry markası için gerçekleştirildi. Kampanya 2017 yılında yayınlanmış olan bir reklam filminin ters gösterimini içeriyor. Bir makarna markası olan Soubry’nin 3 yıl önceki reklam filminde spagettinin iki ucunda bulunan bir kadın ve erkek filmin sonunda bir araya geliyor ve öpüşüyordu.

Havas Brussels tarafından hazırlanan Reversed Kiss kampanyasında ise bu film tersten oynuyor. Dudak dudağa olan ikili reklamın başından itibaren ayrılmaya başlıyorlar. Bir süre yolculuktan sonra kadın kendini evinde buluyor. 2017’deki reklamın başlangıcı bu kampanyanın bitişi oluyor. Soubry, #StayHome etiketi ile paylaştığı film üzerinden evlerde kalmanın ve sosyal mesafeyi koruyor olmanın hala önemli olduğunu hatırlatıyor.

İşte o reklamlar:

2017 Reklamı

https://www.youtube.com/watch?v=jWRsXPLKsEc&feature=emb_logo

Yeni Reklam

https://www.youtube.com/watch?v=sQdPybkM7ek&feature=emb_logo
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir