Sony, Giyilebilir Kliması Reon Pocket 2'yi Giysilere Koymak İçin Moda Markalarıyla Çalışmaya Başladı

Geçtiğimiz sene Sony yaz ve kış aylarında vücut sıcaklığını dengelemek için giyilebilir bir klima üretmiş hatta piyasaya sunmuştu. Özel üretim bir t-shirt’ün içerisine yerleştirilen Reon Pocket, vücut sıcaklığını yaz ayları için 13 dereceye kadar düşürebiliyor ve kış ayları için 8 dereceye kadar artıyordu. Sony şimdi de bu ürününü geliştirdi ve Real Pocket 2'yi sundu.

https://pazarlamasyon.com/sony-giyilebilir-klimasi-reon-pocketi-piyasaya-surdu/

Marka ayrıca ürün için  farklı giyim markaları ile anlaşmaya başladı. İlk versiyon yalnızca özel üretim tshirt ile kullanılabilirken artı bu sınırlar kalkıyor ve kullanıcılar istedikleri kıyafete bu cihazı takabilecekler. Cihaz önceki nesil ile benzer bir tasarıma sahip ancak iki kat daha fazla soğutma sunarken, tere karşı daha dayanıklı.

Gizmodo'ya göre teknoloji devi, yeni devre tasarımının Reon Pocket 2’nin termo modülüne daha fazla güç aktarılmasına yardımcı olarak daha fazla ısı işlemesine izin verdiğini söyledi. Sıcaklık soğutma yüzeyi silikondan paslanmaz çeliğe yükseltildi. Ancak ürünün paketinin içinden silikon kaplama da çıkacak. Böylece paslanmaz çeliği çok yoğun bulan kullanıcılar değiştirebilecekler.

Sony, cihazın yanı sıra Reon Pocket 2'yi giysilerinizle birlikte takmanıza izin veren bir boyun bandı aksesuarı da tasarladı. Önceden, sadece özel üretim kıyafetlerde kullanılabilen ürün şimdi yaklaşık 13 dolara alınabilecek boyun bantlarına da takılabilecek.

Sony, cihazla uyumlu giysiler yaratmak için çeşitli markalarla ortaklık yapmaya başladı. Markanın; Le Coq Sportif, Descente Golf ve Munsingwear gibi golf markalarının yanı sıra, Edifice gibi takım elbise markaları ve Estination gibi sokak giyim markaları ile de çalışacağı öne sürüldü. Cihazlar, klimanın termoelektrik etkisini değiştirmeyen gömleklere daha spesifik olarak da uygulanabilecek. Son olarak Reon Pocket 2 şu anda 137 ABD dolarından satışa çıktı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir