Son yudumdan sonraki durak McDonald's

McDonald's, İsveç'te eğlenceden sonraki adresin McDonald's olduğunu anlatan bir kampanya hazırladı.

McDonald's İsveç'te hazırladığı kampanyada, uzun süren pandemi döneminin getirdiği sosyalleşememe durumunun ardından birlikteliğin önemini vurgulamak adına gecenin McDonald's'ta bitmesi gerektiğini vurguluyor.

Nord DDB tarafından hazırlanan kampanya, “The first order after the last order” sloganı ile McDonald's'ın son siparişten sonraki ilk sipariş olduğu mesajını taşıyor. Eğlence mekanlarında geçen keyifli vaktin ardından gecenin McDonald's'ta bitmesini isteyen kampanyada, fotoğrafçı ve yönetmen Alexander Crispin'in çektiği fotoğraflar yer alıyor.

Son yudum alındıktan sonra boş bir bardağın dibinde McDonald's menüsünün gözüktüğü afiş, insanları McDonald's'a davet ediyor. Kampanyayla birlikte McDonald’s İsveç Pazarlama Direktörü Staffan Ekstam, partiden sonra eve dönmek yerine bir şeyler yemek isteyen kişileri hedeflediklerini söyledi.

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alexander Crispin (@studioalexandercrispin)'in paylaştığı bir gönderi

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir