ŞOK Marketler’den depremzedelere istihdamda öncelik

ŞOK Marketler, 2023'ün sonuna kadar tüm işe alım süreçlerinde uygun adaylar arasından depremzedelere öncelik verecek.

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgedeki vatandaşlarımızın yaralarını sarmak adına başlatılan istihdam seferberliği kapsamında ŞOK Marketler de depremzedelere öncelik sağlayacağını duyudu. Süpermarket zinciri, 2023'ün sonuna kadar tüm işe alım süreçlerinde uygun adaylar arasından depremzedelere öncelik verecek.

Konuyla ilgili olarak ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel, "Ülkemizde yaşanan ve hepimizi büyük üzüntüye sevk eden deprem felaketi sonrasında yaralarımızı hep birlikte sarmak için bölgeye desteklerimizi sürdürüyoruz. Deprem sonrasında istihdama da olumlu katkı sağlayabilmek amacıyla yıl boyunca ülke çapında gerçekleştireceğimiz işe alımlarda önceliği depremzede adaylara vereceğiz. Zor günlerde birlik olmayı en iyi bilen milletlerden biri olarak, bugünleri de dayanışmayla aşacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına ve milletimize baş sağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum." açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir