Sobraz'a yeni marka

Ajans, müşteri portföyünü genişletiyor.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda gökyüzünün altında, ormanın içinde, konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerinin yaratıcısı YBY Woods’un PR ajansı Sobraz oldu.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları, insanların da içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods, yarattığı kürasyonlarla İstanbul şehir hayatına kültür, sanat, eğlence ve hoş zaman alanlarında dünya standartlarında deneyimler eklemeyi amaçlıyor. Sobraz, YBY Woods’un hikayelerinin hedef kitleleri ile buluşması için pazarlama iletişimi alanında yaratıcı ve stratejik danışmanlık hizmetleri sunacak.

Sobraz halen; AXA Sigorta, Bepanthol, Cif, Domestos, Elidor, FX, FOXCRIME, 24Kitchen, Hasbro, Knorr, Lipton, National Geographic, National Geographic WILD, OMO, Redoxon, Supradyn, Yumoş, Rinso ve Unilever İnsan Kaynakları markalarıyla PR alanındaki işbirliğini sürdürüyor. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir