Siri ve Alexa LGBT+ Kampanyası Kapsamında Evlendi

Geçtiğimiz günlerde Viyana’nın meşhur Belveredere Sarayı’nda Apple'ın yapay zekası Siri ve Amazon'un yapay zekası Alexa LGBT+ kampanyası kapsamında evlendi. Hem ikisi de dişi olarak tanımlanmasına hem de iki rakip markanın yapay zekaları olmalarına rağmen demek ki aşk gerçekten engel tanımıyor...

İzleyiciler arasında Avusturya LGBT+ ünlülerinin de bulunduğu LGBT+ topluluğunun önünde gerçekleşen düğün 1-16 Haziran tarihlerinde Viyana’da düzenlenecek EuroPride için hazırlanmış bir kampanyanın parçası. Vienna Tourist Board ve Vangardist dergisi için ServicePlan ve Plan.Net tarafından hazırlanan kampanyayı aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wG-l8YiQEs4

Vienna Tourist Board Turizm Direktörü Norbert Kettner kampanyayı şöyle özetlemiş:

“EuroPride etkinliğine 1-16 Haziran 2019 tarihinde Viyana’da ev sahipliği yapacak olmak gerçek bir zevk ve onur. Farklı yaşam biçimlerinin, çeşitliliğin ve saygının faal olarak yaşandığı bir modern dünya şehri olan Viyana, kozmopolit bir kaleydoskop. Burada farklılıklarımız en büyük gücümüz olarak kabul edilir. Çok yönlü programıyla EuroPride, gizli bir cevher iken LGBT topluluğunun bir araya geldiği bu şehre hakkını teslim etmek ve Viyana’yı keşfetmek için mükemmel bir fırsat.”

Kariyer
NFT ticaret hacminde yüzde 98'lik düşüş

Dune Analytics'in NFT işlem hacmini mercek altına aldığı raporda, haftalık NFT işlem hacminin 2022'nin başından beri yüzde 98 düştüğü belirtiliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir