Shrek'in bataklığında rahatlamak artık mümkün

Shrek'in ikonik sahnelerinden biri olan rahatlama seansını gerçekleştirdiği bataklık artık Lush'ın spa merkezinde hizmet verecek.

Pizza Hut'ın çıkardığı Ninja Kaplumbağalar pizzasının ardından bu sefer de Shrek'in rahatlatıcı bataklığı hayatımıza giriyor. Shrek filmlerindeki ikonik bataklık spası güzel bir masaja ilham olarak akıllara "Çocukluğumuzun filmleri" tekrar mı hayatımıza geliyor?" sorusunu da getiriyor.

Rahatlatıcı bir masajı hak edenler sadece film karakterleri değil. Çoğunlukla toz pembe olan çizgifilmlerin aksine gerçek dünyada insanlar iş stresi, gelecek kaygısı gibi daha güçlü" kötü karakterlerle" savaşmak zorunda kalıyor. Hâl böyle olunca da Shrek'in bataklığına zaman zaman ihtiyaç duyuluyor. Lush da bu hizmeti kötü kokular olmadan LushxShrek adıyla yakın bir zamanda hayata geçirdi. 

Biraz rahatlamak için yaratılan bu bataklık filmdekiyle oldukça bağlantılı. Öyleki Lush'ın gerçekleştirdiği bu hizmetin içinde biraz çamur, meşe yosunu ve deniz yosunundan oluşan sakin bir banyo sizleri karşılıyor. Bu hizmeti almak isteyenler Shrek gibi yalnız kalmak zorunda da değil. Rahatlama bataklığında uzmanlar da bulunuyor. Çoğu insanın hayal dünyasıyla biraz rahatlamayı sunan bu hizmetin 30 dakikası ise 60 £. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir