Shell'den Seher Poyrazoğlu Yavuz’a global atama

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Direktörü Seher Poyrazoğlu Yavuz, Shell'in Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü oldu.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Direktörü Seher Poyrazoğlu Yavuz; Shell & Turcas Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak atandı.

Yavuz, yeni göreviyle birlikte tüm Avrupa ve Afrika’daki iş geliştirme ekiplerinin de kendisine bağlı olacağı iki sorumluluğu üstlenecek.

2003 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Yavuz, 2008 yılında Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına 2003 senesinde Unilever’de başlayan Yavuz, 2005 yılından itibaren Coca-Cola İçecek’te yoluna devam etti.  2007 – 2013 yılları arasında aynı şirkette pazarlama alanında farklı görevler üstlenen Yavuz, 2013 yılında Coca-Cola’nın Azerbaycan Ülke Pazarlama Direktörü görevini üstlendi. Shell Turcas ailesine ise 2016 yılında Pazarlama Müdürü olarak katılmıştı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir