Sevdiklerinizle İnternet Üzerinden Netflix İzlemenizi Sağlayan Chrome Uzantısı: Netflix Party

Corona virüsü salgını nedeniyle, dünya genelinde milyonlarca insan kendilerini toplumdan izole etmiş ve evlerine kapanmış durumda. Ancak neyse ki internet, bizlere sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmek için yeni yeni fırsatlar sunuyor. Bunlardan biri de Google Chrome uzantısı olan Netflix Party.

Netflix Party adlı bu uzantı, bir araya gelemeyen insanların filmleri, dizileri ve TV şovlarını internet üzerinden gerçek zamanlı olarak birlikte izlemelerine imkan tanıyor. Business Insider'ın belirttiğine göre, aslında bu uzantı, yıllardır Chrome Web Mağazası'nda mevcut. Ancak corona virüsü salgınından dolayı dünya genelinde yaşanan karantina durumu, son günlerde bu uzantının çok sayıda insanın dikkatini çekmesine neden oldu.

https://pazarlamasyon.com/netflix-sifrenizi-arkadaslarinizla-paylasmanizi-saglayan-uzanti/

Netflix Party'nin geliştiricileri, son haftalardaki kullanım yoğunluğuyla başa çıkmak ve uzantının ABD dışındaki küresel Netflix URL'leriyle çalışmasını sağlamak için daha fazla sunucu ekleyerek uzantıyı güncelledi. Bununla birlikte geliştiriciler son dönemde kullanıcı sayısının hızla artması nedeniyle uzantıyı sürekli olarak güncellemeye devam ediyorlar. Hatta uzantının Chrome Web Mağazası'ndaki sayfasında belirtilene göre, son güncelleme bugün içerisinde gerçekleştirilmiş.

Bu Google Chrome uzantısı, kullanıcılara arkadaşları ya da aile üyeleriyle birlikte Netflix içeriklerini izleme imkanı sunmasının yanında, bir de grup chat aracı sunuyor ve bu sayede kullanıcılar, film ya da dizi izlerken o anki fikirlerini ya da duygu durumlarını diğer kişilerle paylaşabiliyorlar.

Siz de şu sıralarda yüz yüze görüşemediğiniz sevdiklerinizle birlikte Netflix'te yer alan bir filmi, diziyi ya da şovu birlikte izlemek isterseniz, buraya tıklayarak Netflix Party uzantısının Chrome Web Mağazası'na ulaşabilir ve uzantıyı Chrome tarayıcınıza ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu uzantının nasıl kullanıldığını öğrenmek için Netflix Party'nin internet sitesine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir