Sephora Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

Sephora Türkiye Genel Müdürü Fevzi Keçeci oldu. Keçeci’nin koltuğu devraldığı isim Beyhan Figen ise Sephora İtalya Genel Müdürü olarak atandı.

Fevzi Keçeci Hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olan Keçeci; Ernst & Young şirketinin Finansal Denetim bölümünde kariyerine başladı ve henüz kariyerinin başındayken birçok endüstriyle tanışma fırsatını yakaladı. Bu dönemin ardından Unilever Türkiye’de bir yıl kadar İç Denetim ekibinde görev alan Keçeci, şirketin Sarbanes Oxley uyumluluk projelerini yürüttü.

Fevzi Keçeci 2007 yılında Sephora’nın da bir parçası olduğu LVMH bünyesine Louis Vuitton Türkiye Mali İşler Kontrolörü pozisyonuyla katıldı. Sonrasında aynı markanın İtalya’da kurduğu Güney Avrupa Ofisi’nde İsviçre, Avusturya, Macaristan, Romanya ve Yunanistan gibi ülkeler ile birlikte IT, Eğitim ve İnsan Kaynakları birimlerinden sorumlu Mali İşler Kontrolörü görevini yürüttü. 2012 yılında Louis Vuitton Finans Direktörü olarak Türkiye’ye dönen Keçeci bu görevinde Mali İşler’in yanı sıra, Tedarik Zinciri, IT, Hukuk, İnsan Kaynakları ve İdari İşler birimlerinden de sorumluydu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir