SAS Türkiye: “İşimiz Özveri”

SAS Türkiye “İşimiz Özveri” sloganıyla 25. yılını kutluyor.

Yazılım sektörünün 46 yıldır öncü firmaları arasında yer alan ve yapay zekâ ve ileri analitik alanında uzun yıllardır dünyada lider olan SAS, "İşimiz Özveri" sloganıyla Türkiye’deki 25. yılını kutluyor. Şirket tarafından yayımlanan 25. yıl filmi de bu konsepti yansıtıyor. 

1976’da Amerika’da sekiz Amerikan Üniversitesi’nin "Statistical Analysis System" kısaca SAS olarak adlandırdığı bir araştırma projesi olarak başlayan ve hızla tüm dünyaya yayılan Kuzey Karolina firması, şu anda 150 ülkede müşterilerine hizmet veren ve sektörüne liderlik eden bir şirket konumunda. SAS, 12 bin çalışanı ile 81 bine yakın işletme, kamu kuruluşu ve üniversiteye çözümleriyle değer katmaya devam ediyor. 

"İşimiz Özveri diyerek çalışıyoruz"

SAS Türkiye ve Orta Asya, Genel Müdürü Rasim Eğri, konu ile ilgili olarak "SAS Türkiye’nin 25. yaşını kutluyoruz. İşimiz Özveri” diyerek; bankacılık, sigorta, telekom, perakende, üretim ve kamu sektörlerinden çok sayıda şirket ve kurumda başarı hikayeleri yazıyor, iş ortaklarımızı hedeflerinin çok daha ötelerine taşıyoruz" açıklamasında bulundu.

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir