SAS Global Forum İlk Kez Sanal Ortamda Yeniliklere İlham Kaynağı Olacak

Analitik çalışmaları COVID-19’a karşı mücadelede yol gösterici rol oynayan SAS, 16 Haziran’da SAS Global Forum 2020’yi ilk kez sanal ortamda düzenleyecek. Türkiye saatiyle 18.00’de başlayacak ve daha sonra da izlenebilecek olan dokuz saatlik etkinlikte birçok farklı fikir önderi yer alacak. Katılımcılar analitik yenilikler ve sektör analizlerinin yanı sıra belirsizlik, değişim ve duraklama döneminde yol gösterecek araç ve yöntemler üzerinde konuşacak. Dünyaca ünlü, optimist ve yazar Simon Sinek’in konuşma yapacağı etkinlikte; SAS yöneticileri, iş ortakları ve müşterileri salgına karşı müdahalede, ekonomik toparlanmada ve geleceğin yeniden tasarlanmasında analitiğin artan rolünü gözler önüne serecek.

Etkinliğin Önde Gelenleri

Optimist ve vizyoner bakış açısıyla dikkat çeken dünyaca ünlü yazar Simon Sinek, çok satan kitabı The Infinite Game üzerine yapacağı konuşmayla katılımcılara ilham kaynağı olacak. Simon Sinek konuşmasında, liderlerin “sonsuz oyunun” vazgeçilmez kurallarını uygulayarak rakiplerini nasıl geride bırakabileceğini anlatacak.

SAS Kurucusu ve CEO’su Jim Goodnight, COO ve CTO Oliver Schabenberger ve Ar-Ge ile Mühendislikten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Bryan Harris de bulutta, sınırda ve yapay zeka ile veri analizinin geleceğini ele alacak.

Bağlanın, iş birliği yapın ve paylaşın

Bugüne kadarki en kapsamlı sanal konferans gündemini oluşturan şirket, katılımcıları SAS, müşteri, iş ortağı ve yönetici oturumlarından oluşan dörtlü bir sanal deneyimle kendi etkinliklerini oluşturmaya davet ediyor. Bu oturumlarda gösterimler, ana sahnede geleneksel konuşmalar ve SAS eğitim fırsatları yer alıyor. Bunların tümü internet üzerinden son derece kolay bir şekilde erişilebilecek biçimde sunulacak.

Katılımın ücretsiz olacağı etkinlik için kayıtlar başladı. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için burayı tıklayın.

Salgını izleyip yavaşlatmakta kullanılabilecek ücretsiz kaynaklar ve analitik araçlar için SAS’ın COVID-19 Veri Analitiği Kaynakları Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir