Samsung’un Yeni Reklamı Apple’ı “Şarj” İle Vuruyor

Samsung ile iPhone arasındaki ezeli rekabette son golü Samsung, Galaxy S5 reklamı ile son derece alaycı bir şekilde Apple’a atmış görünüyor. Samsung, S5’ın yeni reklamında iPhone’u sadece şarj sorunu ile vurmakla kalmayıp hemen hemen tüm reklam boyunca kendi ürününün pil ömrü ve değiştirilebilir batarya seçeneğini öne çıkarırken bir yandan da iPhone kullanıcılarının şarj ihtiyacı nedeniyle çeşitli mekanlarda yerde, sağda solda rahatsız ortamlarda telefonlarını şarj etmeye çalışıp hayatın temel zevklerinden mahrum kalmalarını konu alan bir kurguyu gözler önüne seriyor.

Samsung “Wall Huggers” yani “prizlerin olduğu duvarlara bitişik yaşayan insanlar” olarak adlandırıp dalga geçtiği iPhone kullanıcılarının, şarj sorunları nedeniyle ne kadar kullanışsız bir ürün keyfi yaşadıklarını ve telefonlarının şarjları aksini söyleyene kadar priz olan duvarlara bitişik yaşamak zorunda kaldıklarını anlatıyor. Samsung daha önceki reklamlarında da rakipleriyle (Microsoft, Amazon) açık bir şekilde dalga geçmekten hiç çekinmemişti.

Galaxy S5 “Wall Huggers”

http://www.youtube.com/watch?v=SlelbGtPEdU

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir