Samsung, katlanabilir Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 akıllı telefonlarını tanıttı

Samsung, katlanabilir Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 akıllı telefonlarını tanıttı. Katlanabilir akıllı telefonlarıyla Samsung, mobil dünyada yeni standartları belirlemeyi hedefliyor.

Samsung , yeni akıllı telefonları Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3  ile katlanabilir cihazlarında Samsung kullanıcılarının alıştığı ve beklediği ustalıkla geliştirilmiş üst seviye inovasyonlar yer alıyor. Kullanıcılar, Galaxy Z Flip3 ve Z Fold3 ile ikonik tasarımlara, sürükleyici eğlenceye, izleme ve oyun oynama deneyimlerine erişiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=P52sI_lgU9I

7,6 inç Sonsuz Esnek Ekrana sahip olan Galaxy Z Fold3, katlanabilir cihazlarda bir ilk olarak S Pen desteği ile geliyor. Galaxy Z Flip3 ise,  stil arayanlar için kompakt ve katlandığında cebe kolayca sığabilen tasarımı, kamera özellikleri ve hareket halinde kullanımı kolaylaştıran daha geniş kapak ekranıyla öne çıkıyor.

Samsung, Galaxy Z Serisi’nde bir ilke imza atarak sevilen Note Serisi’nin S Pen teknolojisini de Galaxy Z Fold3 için kullanılabilir hale getirdi. Galaxy Z Fold3 için S Pen Fold Edition ve S Pen Pro olmak üzere iki farklı S Pen seçeneği sunuluyor.

Samsung Electronics Başkanı ve Mobil İletişim Birimi Sorumlusu TM Roh, “Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile bugünün hızlı dünyasında kullanıcıları, ihtiyaç duydukları esneklik ve çok yönlülük konusunda destekleyen katlanabilir akıllı telefonların sunduğu imkânları yeniden tanımlıyoruz. Katlanabilir cihaz kategorisinin öncüsü olarak, inovasyon geleneğimizi Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile güçlendirmek bize gurur veriyor. Bu akıllı telefonlar sayesinde kullanıcılar, inovasyon temelli açık bir ekosistem ile her anın tadını çıkarmaları için kendilerine yeni yollar sunabilen teknolojileri kullanma imkânına sahip olacak.” dedi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Philip Choi ise “Samsung olarak katlanabilir cihaz inovasyonuna öncülük eden bir markayız. Sunduğumuz deneyimi geliştirmeye devam etmek için cihazlarımızı her zaman tüketici geri bildirimlerine dayalı olarak iyileştirmeye çalışıyoruz. Kullanıcılarımıza kulak vermek Samsung olarak daima temel felsefemiz. Bir kez daha kullanıcılarımızın beklentilerini dikkate alarak geliştirdiğimiz Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile tüm engelleri aşarak akıllı telefon deneyimini yeniden tasarlayan teknolojileri geliştirmemin gururunu yaşıyoruz. Katlanabilir akıllı telefon deneyiminde yeni bir dönemi başlatacak bu akıllı telefonlarımız sayesinde Türkiye’deki kullanıcılarımız da esneklik, işlevsellik ve eğlenceyi bir üst seviyeye çıkaran sonsuz imkânların kapısını aralayarak, yepyeni bir dünyaya adım atacak.” şeklinde konuştu.

Türkiye’de 1 Eylül’den itibaren ön satışa sunulacak olan Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3, 22 Eylül’den itibaren de piyasaya sunulacak. Galaxy Z Fold3 için tavsiye edilen satış fiyatı 21.999 TL iken Galaxy Z Flip3 için tavsiye edilen satış fiyatı da 11.999 TL olarak belirlendi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir