SabancıDx Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özlem Kalkan Marketing Meetup sahnesinde!

Marketing Meetup 2022'nin konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup 2022'nin en son açıklanan konuşmacısını sizlerle paylaşmıştık.

“Human X.0” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Marketing Meetup’ın yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Marketing Meetup 2022 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, SabancıDx Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özlem Kalkan oldu.

Dilerseniz Marketing Meetup sahnesinde yer alacak olan konuşmacımız SabancıDx Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Özlem Kalkan'ı daha yakından tanıyalım...

2003 yılında Sabancı Üniversitesi Mikroelektronik Mühendisliği bölümünün ilk mezunlarından olan Özlem Kalkan; 2005 yılında Sabancı Üniversitesi Telekomünikasyon Mühendisliği ve Yönetim Bilimleri Çift Dal Yüksek Lisans programını, 2016 yılında Insead Üniversitesi’nde ise Stratejik Liderlik programını tamamladı.

Profesyonel iş hayatına yüksek lisans sırasında Borusan Telekom’da Katma Değerli Hizmetler Yöneticisi olarak başlayan Özlem Kalkan; 2005-2006 yılları arasında Teletek Telekomünikasyon Hizmetleri’nde 2006-2008 yılları arasında Grid Telekomünikasyon Hizmetleri’nde Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı, 2008-2010 yılları arasında Global İletişim Hizmetleri’nde İş ve Ürün Geliştirme Grup Müdürü olarak görev aldı. 2010-2019 yılları arasında Türk Telekom grubunda sırasıyla Yeni Ürün Geliştirme Müdürü, Stratejik Alanlar Müdürü, Stratejik İş Ortağı Grup Müdürlüğü, Tivibu Genel Müdürlüğü ve Ürün ve Servisler Direktörü pozisiyonlarında çalıştı.

Nisan 2019’da Strateji ve Satış Genel Müdür Yardımcısı (CSSO) olarak SabancıDx ailesine katılan Özlem Kalkan; 2020 yılının Şubat ayında Satış ve Ürün Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna geldi. Özlem Kalkan 2021 yılının Eylül ayı itibarıyla Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı, Temmuz 2022 itibariyle DxBV Pazarlama ve İş Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlendi.

Özlem Kalkan aynı zamanda Teknosa Yönetim Kurulu Üyesi ve Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu üyesi olarak görev alıyor.

Marketing Meetup ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir