Related Digital Pazarlama ve İletişim Direktörü Sercan Çalbak ile MarTech Hakkında Konuştuk

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği, bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan MarTech Awards’ın jüri kadrosunun belli olan isimlerini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards jüri üyelerimizle martech ekosisteminin dününü bugününü ve geleceğini konuştuğumuz, MarTech Awards hakkında kısa röportajlar yaptığımız serimizin yeni röportajını Related Digital Pazarlama ve İletişim Direktörü Sercan Çalbak ile gerçekleştirdik. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=TRfKVDxaHrY

Sercan Çalbak Kimdir?

İstanbul Üniversitesi’nde hukuk eğitimi alan Çalbak, kariyerine üniversite yıllarında gazeteci olarak başladı. Uzun süre çeşitli ulusal medya kuruluşlarında muhabirlik ve editörlük yapan Çalbak, 2008 yılından beri Türkiye dijital ekosisteminin tanınan şirketlerinde yöneticilik yapmakta. Halen Related Digital’in pazarlama ve iletişim direktörlüğünü görevini ifa eden Çalbak, 2014 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi’nde dijital pazarlama alanında lisans ve yüksek lisans dersleri veriyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir