Related Digital’e yeni CEO

Related Digital’de yeni CEO olarak görev alacak isim açıklandı.

Related Digital’in yeni CEO’su e-ticaretin yanı sıra çok kanallı şirket stratejileri alanında sektörün deneyimli ismi Mustafa Fuat Vardar oldu. Vardar, EMEA Bölgesi’nde 20 yıla yakın bir süredir dijital dönüşüm, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması, müşteri stratejilerinin belirlenmesi, e- ticaret ve çok kanallı şirket stratejileri konularında üst düzey görevlerde bulundu. 

Kariyer hayatına PwC, Accenture, Peppers & Rogers Group, Velox Partners şirketlerinde  yöneticilik ve danışmanlık görevlerinde bulunarak giren Vardar, Boyner Holding ve Hürriyet Gazetesi'nde de strateji, dijital dönüşüm ve satış geliştirme sorumluluğu rollerini üstlendi. Dijital dönüşüm, iş süreçlerinin yeniden tanımlanması, müşteri stratejilerinin belirlenmesi, müşteri analitiği, e- ticaret ve çok kanallı şirket stratejileri alanlarında EMEA bölgesinde 20 yıla dayanan bir deneyime sahip olan Vardar, son olarak Doğuş Grubu çatısı altında yer alan Related Digital’in CEO’su olarak atandı. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir