Reckitt Sağlık Türkiye’de üst düzey atamalar

Reckitt Sağlık Türkiye Finans Direktörü ve Reckitt Sağlık Türkiye Satış Direktörü belli oldu.

Reckitt Sağlık Türkiye’de iki yeni atama gerçekleşti. Reckitt Sağlık Türkiye Finans Direktörü Orkun Girban olurken Reckitt Sağlık Türkiye Satış Direktörü Volkan Topçu oldu.

Reckitt Sağlık Türkiye’nin tüm finans operasyonlarından sorumlu olacak Orkun Girban, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olduktan sonra, Procter&Gamble'da finans ve muhasebe bölümünde 15 yıl boyunca deneyim elde etti. Yakın zamanda Çekya ve Slovakya CFO'su ve Bebek ve Kadın Bakım Kategorileri F&A Orta Avrupa Direktörü olarak görev alan Girban, kariyeri boyunca dört farklı coğrafyada çeşitli iş birimlerinde çalıştı. Finansal planlama ve analiz, satış/ müşteri finansmanı ve transformasyonu, değer yaratma ve iş ortaklığı F&A ekipleri geIiştirme konusunda kapsamlı deneyime sahip olan Girban, kariyeri boyunca farklı departmanlardan birçok yeteneğe de mentörlük yaptı.

Reckitt Sağlık Türkiye’nin tüm satış operasyonunun yürütülmesinden sorumlu olacak Volkan Topçu, Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olduktan sonra, Henkel & L'Oreal’de farklı alanlarda görev alarak kapsamlı bir satış kariyeri oluşturdu. Nisan 2018’den bu yana da Reckitt Sağlık Türkiye’nin satış departmanı bünyesinde çalışan Topçu, geleneksel kanal ticaretini yeniden inşa etmeye odaklandı ve büyümeyi hızlandırdı. FMCG bilgi birikimini Reckitt'e aktararak satış kanallarının büyümesinde ve satışta yetenek gelişiminde aktif bir rol oynadı. 2019 yılı itibari ile OTC konusunda deneyim kazandığı eczane ekibinin sorumluluğunu da üstlendi. Sergilediği liderlik profili ile de insanların kendilerini değerli hissettikleri ve şirket kültürüne bağlı oldukları yüksek performanslı satış organizasyonu oluşturmayı sağladı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir