Re-Pie Portföy'de üst düzey atama

Re-Pie Portföy'ün yeni kurumsal iletişimden sorumlu genel müdür yardımcısı belli oldu.

Re-Pie Portföy’ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu. Re-Pie Portföy’ün büyüme yolculuğunda pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenip uygulanmasına Öztürk liderlik edecek. 

Aslı Öztürk, Re-Pie Portföy’e katılmadan önce İz İletişim’de 8 yıl boyunca aralarında; Turkcell, Mercedes-Benz, Philip Morris, Qualcomm, bp, Castrol, Getir, Eczacıbaşı, Red Bull, Vestel gibi hem küresel ölçekte hem de Türkiye’de lider şirketlere danışmanlık yaptı. 2022 yılında İz İletişim Genel Müdürü olan Öztürk, bu markaların da aralarında bulunduğu prestijli bir portföyün itibar yönetimi, pazarlama ve kurumsal iletişim stratejilerinin ve faaliyetlerinin kurgulanıp hayata geçirilmesi ve yönetilmesine liderlik etti. 

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde tamamlayan Aslı Öztürk, Avrupa Madrid Üniversitesi’nde aldığı gazetecilik eğitimiyle birlikte iletişim kariyerine Habertürk gazetesinde başlamış, sırasıyla özel haber muhabirliği, editörlük ve köşe yazarlığı görevlerini yürüttü.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir