Razer'dan mobil oyuncular için parmak kılıfı

Yüksek kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla tanıdığımız Razer, mobil oyuncularını ilgilendiren yeni bir ürünle karşımızda. Söz konusu ürünle birlikte terleyen ellerin oyun deneyimini kötü etkilemesinin önüne geçme vaadini sunuyor.  Razer Gaming Finger Sleeve ismine sahip olan bu parmak kılıfları, kişilerin akıllı telefonlarıyla daha kolay oyun oynamasına ve mobil oyunculuğu daha rahat kılmasına imkân tanıyor.

Razer Gaming Finger Sleeve , sitesinde yazana göre yüksek hassasiyetli gümüş lifleri sayesinde gelişmiş hedef alma ve kontrol deneyimi sunuyor. Satın alındığında ise bir çift olarak gönderiliyor. Ürünün tek renkle geliyor. Bu renkte ise alıştığımız siyahın üzerinde Razer’ın ikonik neon yeşili kullanılmış.

Pürüzsüz yüksek hassasiyete sahip kumaştan üretilecek kılıflar, 0,8 mm’lik nefes alabilir yapıda olacak olması ve yoğun kullanımlarda telefonun ısınmasına karşılık olarak bu parmak kılıfları; elleri yağ izleri, terleme problemlerini ortadan kaldırma vaadinde bulunuyor.

Bunun yanı sıra sürtünmeyi en aza indirerek dokunma hassasiyetini arttırmayı ve zamanla parmaklarda oluşan ter sebebiyle kontrol kaybının yaşanmasını önleyerek uzun müddet problemsiz oyun tecrübesi sunmayı hedefliyor. Razer parmak kılıflarının hava alacağını söylese de, parmaklara takılan bir aparatın daha sıcak tutacağı akıllarda soru işareti yaratıyor. Özellikle mobilde FPS oyunu oynamayı seven ve parmakları terleyince ekrandaki kontrolü kaybeden kişiler için uygun duran ürün, düşük bir fiyat karşılığında Razer Store’dan temin edilebiliyor.

Arzum: "İnovasyonun yanı sıra sürdürülebilirlik odağı ile devam etmek en büyük hedefimiz"

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız’a pandemi sürecinden küçük ev aletleri trendine sektör beklentilerinden Arzum’un yeni dönem hedeflerine kadar birçok konuda sorularımızı yönelttik.

Bunlar İlginizi Çekebilir