Ramazan’da yapılan ayni yardımların en avantajlı çözümü kurumsal hediye kartı MultiGift

Multinet Up’ın kurumsal hediye çözümü MultiGift sayesinde işverenler, Ramazan yardımlarını çalışanlarına dijital ortamda, dilerlerse sadece sms göndererek ulaştırabiliyor.

Kültürümüzde yardımlaşma ayı olarak bilinen Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, şirket çalışanları içinde birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek amacıyla çalışan bağlılığını ve motivasyonunu artırmaya yönelik gerçekleştirilen çalışan yardımlarında hazırlıklar hız kazandı.

Nakit ücret yerine gıda veya kıyafet yardımı olarak gerçekleştirilen ayni yardımlar kapsamında geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen geleneksel Ramazan kolileri ise tedarik süreçlerindeki operasyonel zorluklar nedeniyle yerini dijital çözümlere bırakıyor. 

Multinet Up’ın 2004’te sektöre tanıttığı ve her geçen sene yeni işbirlikleri ve teknolojik uygulamalarla geliştirdiği kurumsal hediye çözümü MultiGift sayesinde işverenler Ramazan yardımlarını çalışanlarına dijital ortamda, dilerlerse sadece sms göndererek dahi ulaştırabiliyor.

Yüzde 45’e varan vergi istisnası
MultiGift sayesinde işverenler, çalışan sayısı ne olursa olsun tüm işlemleri tek fatura ile gerçekleştirebiliyor. İşletmelerdeki firma yetkililerine zaman kazandıran MultiGift, işverenlere operasyonel verimliliğin yanı sıra tasarruf imkânı da sunuyor. Ramazan kolilerinin tedarik ve lojistik süreçlerinde ortaya çıkan ek maliyetleri sıfıra indiren MultiGift, Gelir Vergisi Kanunu’nda belirtilen muafiyetler çerçevesinde vergi avantajı da sunuyor ve işletmeler yüzde 45’e varan KDV indiriminden faydalanıyor. 

Çalışanlar Ramazan yardımlarını 20 bini aşkın noktada kullanabiliyor
Şirket çalışanları kendilerine tanımlanan bakiyeleri 20 bini aşkın noktada, tek kart kolaylığı ile gıdadan giyime birçok farklı kategoride ihtiyaç duydukları ürünlerde diledikleri gibi kullanabiliyor. Türkiye genelinde binlerce markette geçerli olan MultiGift hediye kartı, çalışanların Çağrı, KİM Market, Onur Market, Happy Center, Mopaş, Başgimpa gibi yaygın zincir marketlerde yapacakları erzak alışverişlerinde de kullanılabiliyor. Ayrıca, işletmelerin tercihine göre özelleştirilebilen MultiGift’in A101, CarrefourSA, Hepsiburada, MediaMarkt, Teknosa, Morhipo, IKEA, Mavi gibi marka çözümleri de mevcut.

Kısacası yüzde 45’e varan vergi avantajı, yapılan yardımların kolayca tek fatura üzerinden muhasebeleştirilmesi, operasyonel yükleri ortadan kaldırması nedeniyle işletmelere kolaylık ve tasarruf imkânı sağlayan MultiGift, yaygın tedarikçi ağı ve dijital kullanım kolaylığı sayesinde her sene Ramazan ayında daha fazla işveren tarafından yenilikçi bir ayni yardım yöntemi olarak tercih ediliyor. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir